Víkendová rybářská škola

Každý rybář má nějaký sen. Někdo touží zažít skvělou zahraniční rybářskou výpravu, někdo sní o trofejní rybě, někdo o tom, že jednou chytí zlatou rybku, která mu splní tři přání. :-) Náš tým v Rybářském Centru Rudná vám návod na ulovení zlaté rybky nedá, ale splníme vám každé přání, co se týče rybářského vybavení. Pokud budete mít zájem, poradíme vám s výběrem rybářského vybavení, ukážeme a uděláme vám např. kaprařské návazce z různých materiálů, které u nás zakoupíte, poradíme vám nástrahy a návnady na různé typy vod, poradíme jak na dravce našich vod atd. A pokud bude zájem, sejdeme se někde u vody a vše si ukážeme v praxi.

Co vás čeká?

Aktivní rybolov na svazové nebo soukromé vodě v okolí do 30 km od Rudné. Občas pro vás připravíme i promo akci s nějakým naším dodavatelem.


Termíny

Začínáme počínaje měsícem červen. K vodě budeme chodit převážně každou sudou sobotu, a to od 8.00 do 12.00 hod. Podmínkou uskutečnění je přihlášení minimálně 6 rybářů, bez omezení věku. V případě účasti dětí do 15-let je nutná účast jednoho z rodičů.


 

Registrace

Přihlášení je jednoduché. Buď osobně na naší prodejně, nebo prostřednictvím e-mailu. V případě že budeme na svazové vodě, účast je 100 Kč/dospělý, 50 Kč/dítě do 15 let. Pokud pojedeme na vodu soukromou, budeme se řídit ceníkem daného revíru.

Program

Ukázky různých typů návazců pro rybolovné techniky feeder, položená (kaprařina), tipy a triky pro přívlač, rady pro přípravu vnadících směsí, rady na používání nástrah na různých typech vod, ukázky nahazování, přesného chytání, zmapování lovného místa atd.